Beh do Choča 2017

# Kat. Meno Nar. Klub Štát Stav
73 Muži A 1978 a ml. Bohumír Bušo 1992 plamienka.sk Slovensko Uhradený
48 Muži B 1968 a ml. Rastislav Stieranka 1974 ŠKK Dolný Kubín Slovensko Uhradený
83 Muži C 1967 a st. Jozef Škrabala 1966 Slovensko Uhradený
64 Juniori 1998 a ml. Matej Pošefko Prešov Slovensko Uhradený
24 Muži A 1978 a ml. Vladimir Kubinda 1983 redByte Slovensko Uhradený
31 Muži B 1968 a ml. Vladimír Krška 1973 Slovensko Uhradený
37 Muži A 1978 a ml. Ivan Krška 1980 Slovensko Uhradený
154 Muži A 1978 a ml. Róbert Bušo 1986 plamienka.sk Slovensko Uhradený
25 Muži B 1968 a ml. Marian Šlachta 1977 Ružomberok Slovensko Uhradený
101 Muži A 1978 a ml. Pavol Salaj 1989 Slovensko Uhradený
47 Juniorky 1998 a ml. Ivana Stieranková 2000 ŠKK Dolný Kubín Slovensko Uhradený
84 Muži A 1978 a ml. Jozef Škrabala 1993 Slovensko Uhradený
35 Muži A 1978 a ml. Andrej Zelieska 1992 Martin Slovensko Uhradený
128 Muži A 1978 a ml. Matej Čamaj 1991 plamienka.sk Slovensko Uhradený
43 Muži A 1978 a ml. Dominik Pavlíček 1995 Malinô SkiAlp Team Slovensko Uhradený
117 Juniori 1998 a ml. Andrej Stieranka 2001 ŠKK Dolný Kubín Slovensko Uhradený
65 Muži B 1968 a ml. Jozef Kováč 1974 Tour de Považie Slovensko Uhradený
63 Juniori 1998 a ml. David Kováč 2001 Tour de Považie Slovensko Uhradený
79 Muži B 1968 a ml. Ján Obrin 1974 Párnica Slovensko Uhradený
68 Muži B 1968 a ml. Peter Škrabák 1971 Dolný Kubín Slovensko Uhradený
89 Muži B 1968 a ml. Peter Laco 1976 Ružomberskie strely Slovensko Uhradený
156 Muži A 1978 a ml. Ján Durmek Valaská Belá Slovensko Uhradený
78 Muži B 1968 a ml. Ján Kubirita 1970 LEMUR Slovensko Uhradený
56 Muži B 1968 a ml. Pavol Novotny 1975 HAPPYFEET Slovensko Uhradený
54 Ženy G 1967 a st. Eva Dudášová 1964 plamienka.sk Slovensko Uhradený
133 Muži A 1978 a ml. Juraj Tekel 1985 Squash Liptov Slovensko Uhradený
158 Muži A 1978 a ml. Jakub Šiarnik 1994 SK Žiarska dolina / Scarpa Slovensko Uhradený
137 Juniori 1998 a ml. Dávid Greguška 1999 Slovensko Uhradený
76 Muži A 1978 a ml. Jozef Jurík 1982 Bežky na Orave Slovensko Uhradený
55 Muži A 1978 a ml. Radoslav Bielik 1979 Bežky na Orave Slovensko Uhradený
142 Ženy E 1983 a ml. Eva Brnušáková 1990 KST DK Slovensko Uhradený
135 Muži C 1967 a st. Ján Spodniak 1967 Banská Bystrica Slovensko Uhradený
103 Muži A 1978 a ml. Pavel Brtva 1994 Frenštát p. R. Czech Republic Uhradený
102 Muži B 1968 a ml. Albert Stránsky Slovensko Uhradený
90 Muži B 1968 a ml. Martin Kováčik 1973 Slovensko Uhradený
97 Muži A 1978 a ml. František Obešlo 1991 Czech Republic Uhradený
85 Juniori 1998 a ml. Matej Kováčik 2000 ŠK Meteor Dolný Kubín Slovensko Uhradený
134 Muži A 1978 a ml. Jakub Slavík 1986 Slovensko Uhradený
66 Muži A 1978 a ml. Tomáš Šubjak 1994 Slovensko Uhradený
71 Muži A 1978 a ml. Dávid Jakubjak 1993 Slovensko Uhradený
122 Muži C 1967 a st. Ladislav Pudiš 1965 Slovensko Uhradený
123 Ženy F 1982 a st. Alena Pudišová 1973 Slovensko Uhradený
58 Muži A 1978 a ml. Michal Gasper 1990 Slovensko Uhradený
38 Ženy E 1983 a ml. Monika Šmollová Slovensko Uhradený
87 Muži A 1978 a ml. Roman Trtek 1986 Filistin team Slovensko Uhradený
132 Ženy G 1967 a st. Bibiana Šmollová 1965 Pod stromom Slovensko Uhradený
140 Muži B 1968 a ml. Tomáš Gazdarica 1976 Malinô Skialp Team Slovensko Uhradený
62 Muži A 1978 a ml. Peter Gatial 1993 Slovensko Uhradený
120 Muži B 1968 a ml. Miroslav Mikuš 1975 Slovensko Uhradený
121 Muži B 1968 a ml. Jan Mikuš 1974 Slovensko Uhradený
104 Muži B 1968 a ml. Peter Čutka 1974 bežecký klub Dolný Kubín Slovensko Uhradený
141 Muži B 1968 a ml. Ján Kríženecký 1977 Maximus gym Slovensko Uhradený
127 Muži B 1968 a ml. Peter Drozd 1975 pemadk.sk Slovensko Uhradený
21 Muži B 1968 a ml. Jozef Machaj 1973 HK james - strechydk.sk Slovensko Uhradený
60 Juniori 1998 a ml. Samuel Machaj 2003 ŠK Meteor DK Slovensko Uhradený
61 Juniori 1998 a ml. Sára Machajová 2000 ŠK Meteor DK Slovensko Uhradený
53 Muži B 1968 a ml. Pavol Porubčan 1971 Jogging klub Dubnica Slovensko Uhradený
36 Juniori 1998 a ml. Peter Gerát Dlhá nad Oravou Slovensko Uhradený
22 Muži A 1978 a ml. Jozef Mitala 1989 Partizánske TdP Slovensko Uhradený
23 Muži D 1957 a st. Ján Jurina 1954 TJ Roháče Zuberec Slovensko Uhradený
67 Muži A 1978 a ml. Mike Strezo 1990 Bezecky klub Dolny Kubin Slovensko Uhradený
51 Muži A 1978 a ml. Martin Pekár 1979 AK Baník Prievidza Slovensko Uhradený
52 Muži C 1967 a st. Juraj Chrenko 1959 AK Baník Prievidza Slovensko Uhradený
80 Muži B 1968 a ml. Marian Junga 1969 BK Lysá pod Makytou Slovensko Uhradený
30 Muži D 1957 a st. Jan LOVAS 1954 James Dolny Kubin Slovensko Uhradený
82 Muži C 1967 a st. Andrej Duleba 1958 Povodie Váhu Slovensko Uhradený
72 Muži A 1978 a ml. Rastislav Svec 1982 HAPPY FEET Slovensko Uhradený
27 Muži B 1968 a ml. Robert Martynek 1972 HAPPY FEET Slovensko Uhradený
139 Muži B 1968 a ml. Miroslav Gazdik 1971 HAPPY FEET Slovensko Uhradený
81 Muži C 1967 a st. Marian Hudec 1967 KBPš Puchov Slovensko Uhradený
26 Muži C 1967 a st. Ervín Páleník 1962 Activstar Trencin Slovensko Uhradený
33 Juniori 1998 a ml. Jozef Nákačka 1970 Slovensko Uhradený
93 Ženy E 1983 a ml. Ivana Líšková 1989 Slovensko Uhradený
32 Muži D 1957 a st. Stanislav Loffaj Slovensko Uhradený
28 Juniori 1998 a ml. Jakub Murín 2006 MFK Lokomotíva Zvolen Slovensko Uhradený
138 Muži D 1957 a st. Miki Gebura 1955 JAMES Dolný Kubín Slovensko Uhradený
34 Muži A 1978 a ml. Vladislav Sula 1979 Mala Cierna Slovensko Uhradený
45 Muži C 1967 a st. Ján Malíček 1966 MALCO MYJAVA Slovensko Uhradený
91 Muži A 1978 a ml. Juraj Slavík 1987 Intersport Zilina Slovensko Uhradený
124 Muži A 1978 a ml. Robert Sameliak 1984 Fans Nitra Slovensko Uhradený
46 Ženy E 1983 a ml. Monika Chovanová 1987 HK James Dolný Kubín Slovensko Uhradený
42 Muži A 1978 a ml. Marek Pagáčik 1978 Slovensko Uhradený
130 Muži A 1978 a ml. Marek Poisel 1970 RT Lunochod Slovensko Uhradený
92 Muži B 1968 a ml. Pavel Šoch 1973 skialpinista.sk Slovensko Uhradený
44 Muži A 1978 a ml. Jozef Klimko 1986 Liptovský Mikuláš Slovensko Uhradený
98 Muži A 1978 a ml. Lukáš Ringoš Zbojnícka chata/Margecany Slovensko Uhradený
157 Muži A 1978 a ml. Jan Katreniak Slovensko Uhradený
39 Ženy E 1983 a ml. Dana Krskova 1990 Slovensko Uhradený
119 Muži A 1978 a ml. Andrzej Dlugosz 1970 Ubiquinol Poland Uhradený
126 Muži B 1968 a ml. Martin BUC 1973 TT Vavrečka Slovensko Uhradený
125 Muži B 1968 a ml. Slavomír Praj 1974 TT Vavrečka Slovensko Uhradený
49 Muži C 1967 a st. Ľubomír Šulek 1967 ZemOra Slovensko Uhradený
96 Muži C 1967 a st. Vladimír Buchal 1963 AK-MŠK Žiar nad Hronom Slovensko Uhradený
41 Juniori 1998 a ml. Ján Pavol Maretta 1999 Slovensko Uhradený
99 Muži B 1968 a ml. Martin Hanic 1977 Slovensko Uhradený
95 Muži C 1967 a st. Ján Spodniak 1967 Banská Bystrica Slovensko Uhradený
155 Muži B 1968 a ml. Lubo Mikulka 1970 Skialp Necpaly Slovensko Uhradený
70 Muži A 1978 a ml. Jozef Kravský 1981 Slovensko Uhradený
69 Ženy E 1983 a ml. Ľudmila Michálková 1990 Slovensko Uhradený
50 Muži D 1957 a st. Pavol Jankech 1957 Trenčín Slovensko Uhradený
40 Muži A 1978 a ml. Lukáš Trizna 1985 Skialp Bobrovec Slovensko Uhradený
57 Muži A 1978 a ml. Peter Ďuroška Slovensko Uhradený
129 Muži C 1967 a st. Milan Bulik 1970 Jogging klub Dubnica nad Váhom Slovensko Uhradený
74 Ženy F 1982 a st. Žaneta Dobijová HK James DK Slovensko Uhradený
100 Muži A 1978 a ml. Michal Jadroň 1991 Ništ Slovensko Uhradený
112 Muži B 1968 a ml. Peter Dodok 1974 Slovalco, Žiar nad Hronom Slovensko Uhradený
75 Muži A 1978 a ml. Tomáš Ďurana 1990 Slovensko Uhradený
109 Muži C 1967 a st. Milan Styk Horoklub UMB Banská Bystrica Slovensko Uhradený
114 Muži A 1978 a ml. Miroslav Hraško Zolná Slovensko Uhradený
131 Muži B 1968 a ml. Jano Podbrezny 1972 Slovensko Uhradený
59 Muži A 1978 a ml. mino juriga 1987 skialpinista.sk Slovensko Uhradený
77 Muži C 1967 a st. Vladimír Pánik 1964 Mk Tvrdošín Slovensko Uhradený
86 Muži B 1968 a ml. Peter Kapina 1976 HK james DK Slovensko Uhradený
105 Ženy F 1982 a st. Iveta Hrkelová 1975 Slovensko Uhradený
115 Muži B 1968 a ml. Ján Sedliak 1968 Slovensko Uhradený
88 Ženy F 1982 a st. Mária Sedliaková 1977 Slovensko Uhradený
143 Muži A 1978 a ml. Tomas Sedlacek 1986 Vrbove Slovensko Uhradený
147 Ženy E 1983 a ml. Janka Pialová 1989 Maratón klub Rajec Slovensko Uhradený
113 Muži A 1978 a ml. Robert Glatz 1980 Tatranská Lomnica Slovensko Uhradený
106 Ženy F 1982 a st. Jana Rajtarová 1971 Jogging klub Dubnica Slovensko Uhradený
169 Muži C 1967 a st. Dušan Sopuch 1967 Oravská Poruba - Vyšný koniec Slovensko Uhradený
164 Ženy F 1982 a st. Petra Navratilova 1977 Palič Enduro Oheň Team Slovensko Uhradený
159 Muži C 1967 a st. Pavol Ohrádka 1960 skialpinizmus.sk Slovensko Uhradený
108 Juniori 1998 a ml. Peter Forgáč 1998 AUTO-FM Slovensko Uhradený
110 Muži B 1968 a ml. Tibor Ponek 1976 Žabka Čadca Slovensko Uhradený
173 Muži A 1978 a ml. Peter Klinec Rajecké Teplice Slovensko Uhradený
118 Muži A 1978 a ml. Pavol Vychovalý 1983 ŠK KOMPAS Slovensko Uhradený
107 Juniori 1998 a ml. Marek Meško Vyšný Kubín Slovensko Uhradený
116 Muži B 1968 a ml. Jan Obuch 1976 Slovensko Uhradený
94 Muži A 1978 a ml. Jozef Rucek 1986 Čadca Slovensko Uhradený
149 Muži A 1978 a ml. Michal Tabak 1983 Maratón klub Rajec Slovensko Uhradený
148 Muži A 1978 a ml. Jakub Ondrek 1987 Slovensko Uhradený
153 Muži B 1968 a ml. Juraj Števonka KST Slovensko Uhradený
111 Muži B 1968 a ml. Miroslav Kasan 1968 Slovan Vavrečka Slovensko Uhradený
166 Muži C 1967 a st. Anton Slamka HK james Dolný Kubín Slovensko Uhradený
170 Muži B 1968 a ml. Pavol Brtiš 1969 Tour de Považie Slovensko Uhradený
146 Ženy E 1983 a ml. Mária Adamcová 1992 Slovensko Uhradený
177 Muži B 1968 a ml. Zbigniew Jaworski 1977 --- Poland Uhradený
163 Muži A 1978 a ml. Jozef Hlavčo 1985 Salomon/Suunto Slovensko Uhradený
151 Juniori 1998 a ml. Roland Hric 1998 KNAC Ružomberok Slovensko Uhradený
152 Juniori 1998 a ml. Randy Hric 2001 Scarpa/KNAC Ružomberok Slovensko Uhradený
150 Muži B 1968 a ml. Tomáš Hutira 1976 Slovensko Uhradený
144 Muži B 1968 a ml. Ján Jankola 1970 MK Tvrdošín Slovensko Uhradený
145 Juniori 1998 a ml. Lukáš Jankola 2002 MK Tvrdošín Slovensko Uhradený
162 Muži B 1968 a ml. Ľuboš Rejko 1976 SPORT SERVICE Slovensko Uhradený
161 Muži A 1978 a ml. Kamil Ratica 1985 Slovensko Uhradený
160 Muži A 1978 a ml. Ján Hanulík 1995 Slovensko Uhradený
183 Ženy F 1982 a st. Daniela Reksová BK Lysá pod Makytou Slovensko Uhradený
165 Ženy F 1982 a st. Eva Hanicová 1978 Slovensko Uhradený
182 Muži A 1978 a ml. Jakub Kuzma 1988 Hiteco Slovensko Uhradený
174 Muži A 1978 a ml. Ľuboš Ivan 1989 BK Biely Potok Slovensko Uhradený
168 Muži A 1978 a ml. Martin Kubala 1981 Slovensko Uhradený
167 Muži C 1967 a st. Igor Otepka 1963 CK Dolný Kubín Slovensko Uhradený
172 Juniori 1998 a ml. Kristián Jánošík 1999 DYNAFIT Slovensko Uhradený
178 Muži C 1967 a st. Péter Kele 1966 Hungary Uhradený
171 Muži A 1978 a ml. Marek Senko 1984 Slovensko Uhradený
180 Muži C 1967 a st. Roman Petrikovič 1967 MK Tvrdošín Slovensko Uhradený
175 Muži A 1978 a ml. Martin Remko 1983 Slovensko Uhradený
179 Muži B 1968 a ml. Daniel Radosa Kamenec pod Vtáčnikom Slovensko Uhradený
176 Muži A 1978 a ml. Martin Čučka 1982 Slovensko Uhradený
188 Muži C 1967 a st. Štefan Janotík 1960 Slovensko Uhradený
187 Muži C 1967 a st. Ivan Bocko 1967 CKC Černová Slovensko Uhradený
181 Muži A 1978 a ml. Jakub Kováč 1994 Natálka Slovensko Uhradený
185 Muži A 1978 a ml. Michal Piatka 1996 Slovensko Uhradený
189 Muži A 1978 a ml. Juraj Surový 1980 Slovensko Uhradený
184 Muži A 1978 a ml. Ivan Šurin 1985 HK Direct Bytča Slovensko Uhradený
190 Muži A 1978 a ml. Marián Blažek 1992 Slovensko Uhradený
193 Juniori 1998 a ml. Katarína Hajduová 1998 Slovensko Uhradený
186 Muži B 1968 a ml. Ľuboš Teleky 1974 Slovensko Uhradený
198 Muži B 1968 a ml. Alexander Smiesny 1977 DREVACI - Turcianske Klacany Slovensko Uhradený
194 Muži A 1978 a ml. Matej Valuch 1987 Agilus.sk Slovensko Uhradený
201 Muži A 1978 a ml. Martin Trizna 1984 James Bobrovec Slovensko Uhradený
191 Muži A 1978 a ml. Matej Sivcak 1985 Slovensko Uhradený
192 Muži B 1968 a ml. Ján Jurčík 1968 KKM Čadca Slovensko Uhradený
197 Muži A 1978 a ml. Gabriel Foltán 1988 TJ Družstevník Lovčica Trubín Slovensko Uhradený
195 Muži B 1968 a ml. Jaroslav Jandúch 1974 tour de považie Slovensko Uhradený
196 Muži A 1978 a ml. Pavol Druska 1984 Slovensko Uhradený
200 Muži A 1978 a ml. Patrik Dubovecký Slovensko Uhradený
213 Muži A 1978 a ml. Pavol Jendrichovský 1982 Slovensko Uhradený
202 Muži A 1978 a ml. Maroš Rajčan TJ Družstevník Lovčica - Trubín Slovensko Uhradený
136 Ženy G 1967 a st. Danica Božová 1963 Bežecký klub Poprad Svit Slovensko Uhradený
199 Muži A 1978 a ml. Andrej Babinský 1988 Slovensko Uhradený
203 Muži B 1968 a ml. Vladimír Bobuľa 1972 KBL Jasná Liptovský Mikuláš Slovensko Uhradený
204 Ženy F 1982 a st. Zuzana Dudášová 1980 skialpinista.sk Slovensko Uhradený
214 Ženy E 1983 a ml. Vanda Jenejova 4emestrail Slovensko Uhradený
209 Muži B 1968 a ml. Patrik Bartoška 1973 HK James Dolný Kubín Slovensko Uhradený
208 Muži A 1978 a ml. Juraj Grešo 1989 Filištín Slovensko Uhradený
210 Muži C 1967 a st. Zdeno Žák 1970 Slovensko Uhradený
206 Ženy F 1982 a st. Lenka Kellová 1981 KBL Jasná LM Slovensko Uhradený
205 Muži B 1968 a ml. Julo Kello 1969 skialp Bobrovec Slovensko Uhradený
207 Ženy G 1967 a st. Drahomíra Popracová 1958 Kežmarok Slovensko Uhradený
221 Muži A 1978 a ml. Juraj Malek 1979 Slovensko Uhradený
211 Ženy E 1983 a ml. Tatiana Šidlovská 1993 Slovensko Uhradený
212 Ženy F 1982 a st. Zuzana Palenikova 1980 Slovensko Uhradený
220 Ženy F 1982 a st. Marie Delingerová 1976 AK Kroměříž Czech Republic Uhradený
215 Muži A 1978 a ml. Martin Vnenčák Vavrys SK Slovensko Uhradený
222 Muži A 1978 a ml. Lukasz Slomiany 1985 PIANA Z PYSKA Poland Uhradený
217 Muži A 1978 a ml. Radoslav Stehura Slovensko Uhradený
216 Ženy E 1983 a ml. Lenka Mlynarčíková 1992 Slovensko Uhradený
223 Muži B 1968 a ml. Ondřej Horák 1975 AK Kroměříž Czech Republic Uhradený
218 Muži A 1978 a ml. Lukáš Harant 1990 ŠKP Žilina Slovensko Uhradený
219 Ženy H 1957 a st. Eva Budinská Obecný úrad Poluvsie Slovensko Uhradený
230 Muži A 1978 a ml. Matus Licko 1978 - Afghanistan Uhradený
227 Muži A 1978 a ml. Michal Turoň 1988 Slovensko Uhradený
226 Muži A 1978 a ml. Ján Berec 1990 Slovensko Uhradený
224 Juniori 1998 a ml. Daniel Kuhajda 2000 Slovensko Uhradený
228 Muži C 1967 a st. Karol Kello 1965 Slovensko Uhradený
225 Muži A 1978 a ml. Kamil Vyhnička 1979 BK Lysa pod Makytou Slovensko Uhradený
237 Muži A 1978 a ml. Lukas Turcer Kosice Slovensko Uhradený
229 Muži A 1978 a ml. Tomáš Húska 1980 ALUSTAV Slovensko Uhradený
238 Muži A 1978 a ml. Ján Siman 1982 Útulňa Andrejcová Slovensko Uhradený
231 Juniori 1998 a ml. Jan Elantkowski 2000 TKN Tatra Team/ŻywczańsKierdel Poland Uhradený
232 Muži B 1968 a ml. Paweł Elantkowski 1973 ŻywczańsKierdel Poland Uhradený
233 Muži C 1967 a st. Miroslav Ďurkech 1967 PB Slovensko Uhradený
241 Muži A 1978 a ml. Jan Gembara 1993 Czech Republic Uhradený
240 Muži A 1978 a ml. Vojtěch Řepa 1995 Czech Republic Uhradený
29 Muži A 1978 a ml. Rastislav Klučár 1988 Slovensko Uhradený
234 Muži A 1978 a ml. Filip Dulla 1992 Slovensko Uhradený
236 Muži A 1978 a ml. Pavol Valíček 1970 TJ Višňové Slovensko Uhradený
239 Muži B 1968 a ml. Milan Slivka 1977 TK Žabka Čadca Slovensko Uhradený
235 Muži A 1978 a ml. Ľuboslav Palguta 1978 Ružomberok Slovensko Uhradený