Beh do Choča 2016

# Kat. Meno Nar. Klub Štát Stav
263 Muži A 1977 a ml. Ivan Zaťko 1993 Slovensko Uhradený
186 Muži A 1977 a ml. František Obešlo 1991 Czech Republic Uhradený
21 Muži A 1977 a ml. Jakub Swietek 1986 PIANA Z PYSKA Poland Uhradený
185 Muži A 1977 a ml. Bohumír Bušo 1991 Slovensko Uhradený
235 Muži A 1977 a ml. Mário Jánoš 1982 Slovensko Uhradený
199 Muži C 1966 a st. Štefan Verníček 1958 Slovensko Uhradený
23 Muži A 1977 a ml. Miroslav Dubec 1982 Brezno Slovensko Uhradený
228 Muži A 1977 a ml. Kristian Druska 1978 ABEL-Computer Slovensko Uhradený
63 Ženy E 1982 a ml. Mária Adamcová 1992 Slovensko Uhradený
225 Muži A 1977 a ml. Rastislav Balko 1979 beer inside team Slovensko Uhradený
144 Muži A 1977 a ml. Martin Vaško 1983 ABEL - Computer, s.r.o. Slovensko Uhradený
145 Ženy F 1981 a st. Iveta Sudorová 1979 za seba :) Slovensko Uhradený
120 Muži A 1977 a ml. Matej Kubík Slovensko Uhradený
184 Muži A 1977 a ml. Tomas Urban 1987 Pre zdravie Slovensko Uhradený
151 Muži A 1977 a ml. Marek Senko 1984 Lúčky Slovensko Uhradený
26 Muži B 1967 a ml. Jan Obuch 1976 Slovensko Uhradený
112 Muži B 1967 a ml. Radovan Stretavský TJ Družstevník Petrovce Slovensko Uhradený
255 Ženy E 1982 a ml. Diana Tonhauzerová 1993 Slovensko Uhradený
155 Muži B 1967 a ml. Jozef Laštík 1970 HK James DK Slovensko Uhradený
156 Ženy F 1981 a st. Dana Neznáma 1980 skialpinista.sk Slovensko Uhradený
84 Ženy E 1982 a ml. Eva Brnušáková 1990 Slovensko Uhradený
40 Muži C 1966 a st. Jozef Škrabala 1966 Slovensko Uhradený
41 Muži A 1977 a ml. Jozef Škrabala 1993 Slovensko Uhradený
78 Muži A 1977 a ml. Marek Pagáčik 1978 Slovensko Uhradený
79 Muži A 1977 a ml. Matej Pištek 1990 Slovensko Uhradený
60 Muži B 1967 a ml. Martin Kováčik 1973 Slovensko Uhradený
61 Juniori 1997 a ml. Matej Kováčik 2000 Slovensko Uhradený
48 Muži A 1977 a ml. ivan prčina 1986 Slovensko Uhradený
73 Muži A 1977 a ml. Juraj Janeček 1980 Slovensko Uhradený
108 Juniori 1997 a ml. Roman Mičuda 1999 Slovensko Uhradený
288 Muži A 1977 a ml. Robert Budaj 1989 CF-LM // All 4 Buddy Slovensko Uhradený
82 Muži A 1977 a ml. Peter Halko 1991 ŠK.Kriváň Važec Slovensko Uhradený
166 Muži A 1977 a ml. Grzegorz Temecki 1981 Poland Uhradený
64 Muži A 1977 a ml. Robert ŠELIGA 1984 Dolný Kubín Slovensko Uhradený
97 Muži A 1977 a ml. Ľuboš Ivan 1989 BK Biely Potok Slovensko Uhradený
128 Muži A 1977 a ml. Martin Lozinak 1978 Slovensko Uhradený
231 Muži A 1977 a ml. Jaroslav Banáš 1978 Malinô Skialp Team Slovensko Uhradený
232 Muži A 1977 a ml. Martin Demko 1977 Sportdiag Horosport Team Slovensko Uhradený
141 Muži A 1977 a ml. Ladislav Špringel 1992 Slovensko Uhradený
187 Muži A 1977 a ml. Martin Filo 1978 Slovensko Uhradený
188 Muži A 1977 a ml. Juraj Krivuš 1977 Slovensko Uhradený
238 Juniori 1997 a ml. Andrej Stieranka 2001 ŠKK Dolný Kubín Slovensko Uhradený
239 Muži B 1967 a ml. Rastislav Stieranka 1974 ŠKK Dolný Kubín Slovensko Uhradený
240 Juniorky 1997 a ml. Ivana Stieranková 2000 ŠKK Dolný Kubín Slovensko Uhradený
262 Muži A 1977 a ml. Milan Slivka 1977 TK Žabka Čadca Slovensko Uhradený
233 Muži B 1967 a ml. Tibor Ponek 1976 CK Turzovka Slovensko Uhradený
217 Muži A 1977 a ml. Vladimír Pawlus 1977 Žabka Čadca Slovensko Uhradený
218 Ženy F 1981 a st. Alena Pawlusová 1977 Žabka Čadca Slovensko Uhradený
129 Muži C 1966 a st. Tibor Hrúza 1961 Slovensko Uhradený
66 Muži B 1967 a ml. Peter Škrabák 1971 Slovensko Uhradený
22 Muži A 1977 a ml. Lukasz Slomiany 1985 PIANA Z PYSKA Poland Uhradený
133 Juniorky 1997 a ml. Tatiana Zboroňová 1999 Slovensko Uhradený
46 Muži A 1977 a ml. Andrej Bohúň 1981 Malinô SkiAlp Team Slovensko Uhradený
215 Muži B 1967 a ml. Tomáš Hutira 1976 Slovensko Uhradený
195 Muži A 1977 a ml. Michal Durdiak CF-LM // All 4 Buddy Slovensko Uhradený
196 Muži A 1977 a ml. Ján Filka CF-LM // All 4 Buddy Slovensko Uhradený
174 Muži A 1977 a ml. Marek Mičuda 1992 Slovensko Uhradený
137 Muži A 1977 a ml. Robert Glatz 1980 Slovensko Uhradený
183 Ženy F 1981 a st. Alena Slaná 1974 Slovensko Uhradený
49 Muži B 1967 a ml. Vladimir Krška 1973 Klub priateľov sportu Žaškov Slovensko Uhradený
50 Juniori 1997 a ml. Matuš Krška 1998 Klub priateľov športu Žaškov Slovensko Uhradený
51 Muži A 1977 a ml. Ivan Krška 1980 Klub priateľov športu Žaskov Slovensko Uhradený
274 Muži B 1967 a ml. Andrej Feik 1972 Geriatrix Rudlová Slovensko Uhradený
257 Muži A 1977 a ml. Pavol Druska 1984 Slovensko Uhradený
89 Muži A 1977 a ml. Martin Zbuška 1991 Slovensko Uhradený
90 Muži A 1977 a ml. Lukáš Guľáš 1984 Slovensko Uhradený
102 Muži B 1967 a ml. Peter Laco Slovensko Uhradený
130 Muži A 1977 a ml. Marek Ocel 1984 Dunajska Luzna Slovensko Uhradený
178 Muži B 1967 a ml. Juraj Grajcar 1976 Slovensko Uhradený
280 Muži B 1967 a ml. Peter Vajduľák 1972 Slovensko Uhradený
171 Muži C 1966 a st. Ján Sopúch 1964 Klub priateľov športu Žaškov Slovensko Uhradený
131 Ženy E 1982 a ml. Michaela Kucháriková 1992 AC Kriváň Liptovský Mikuláš Slovensko Uhradený
135 Muži A 1977 a ml. Jozef Majdiš 1978 Slovensko Uhradený
136 Muži A 1977 a ml. Peter Mačor 1987 Slovensko Uhradený
81 Muži A 1977 a ml. Jakub Kubačka 1994 Adamsport Slovensko Uhradený
134 Muži B 1967 a ml. Štefan Pinčák 1972 bikepohodicka Slovensko Uhradený
75 Muži A 1977 a ml. Matúš Teplický 1983 Slovensko Uhradený
36 Muži A 1977 a ml. Jozef Rucek 1986 Slovensko Uhradený
43 Muži A 1977 a ml. Milan Juriga 1987 hk james dk Slovensko Uhradený
55 Ženy E 1982 a ml. Vladimíra Indrová 1987 BŠK Banská Bystrica Slovensko Uhradený
27 Muži A 1977 a ml. František Šturek 1989 ŠK Oravaman Slovensko Uhradený
241 Muži A 1977 a ml. Jakub Cesnak 1987 Slovensko Uhradený
194 Muži B 1967 a ml. Peter Čutka 1974 bežecký klub Dolný Kubín Slovensko Uhradený
83 Muži A 1977 a ml. Peter Knížat 1993 Slovensko Uhradený
28 Muži A 1977 a ml. Martin Kubala 1981 Lisková Afghanistan Uhradený
37 Muži A 1977 a ml. Martin Šramo 1990 Slovensko Uhradený
157 Muži A 1977 a ml. Radovan Mikuláš 1977 HK James DK Slovensko Uhradený
236 Muži A 1977 a ml. Patrik Katrenčík 1980 Slovensko Uhradený
305 Muži B 1967 a ml. Jan Podbrezny Slovensko Uhradený
216 Ženy F 1981 a st. Renata KLČOVÁ 1971 Druzba Piestany Slovensko Uhradený
31 Muži A 1977 a ml. Martin Remko 1983 BIKE Jasenová Slovensko Uhradený
94 Muži B 1967 a ml. Roman Večerek 1973 Run DK Slovensko Uhradený
143 Ženy F 1981 a st. Eva Plamienka Slovensko Uhradený
32 Muži A 1977 a ml. Marek Bošanský 1978 Slovensko Uhradený
181 Ženy G 1966 a st. Izabela Rafanidesova CRAZY TEAM Slovensko Uhradený
76 Kristián Jánošík 1999 Slovensko Uhradený
168 Muži A 1977 a ml. Michal Kubačka 1987 Dobrá partia Slovensko Uhradený
169 Ženy E 1982 a ml. Lenka Kozoň 1990 Dobrá partia Slovensko Uhradený
165 Muži B 1967 a ml. Jaroslav Jandúch 1974 už sa vlečiem Slovensko Uhradený
210 Ženy E 1982 a ml. Vanda Hošeková 1996 SeveRUNky Slovensko Uhradený
211 Ženy F 1981 a st. Lenka Hošeková 1972 SeveRUNky Slovensko Uhradený
212 Muži B 1967 a ml. Ján Hošek 1969 Slovensko Uhradený
213 Ženy F 1981 a st. Jana Zvarová 1974 SeveRUNky Slovensko Uhradený
214 Muži B 1967 a ml. Miloš Emil Božek 1973 Slovensko Uhradený
299 Muži C 1966 a st. Ján Kirdaj CRAZY TEAM Slovensko Uhradený
200 Ženy F 1981 a st. Iveta Hrkelová 1975 Slovensko Uhradený
258 Muži A 1977 a ml. Matej Camaj Papua New Guinea Uhradený
204 Muži B 1967 a ml. Peter Vraňák 1971 TK Horec Partizánske Slovensko Uhradený
152 Muži B 1967 a ml. Dušan Jašica 1976 Slovensko Uhradený
30 Muži A 1977 a ml. Ján Katreniak 1991 Slovensko Uhradený
259 Muži A 1977 a ml. Lukáš Kalanka RUNNINGPRO.SK Slovensko Uhradený
29 Muži A 1977 a ml. Filip Kubina 1989 Jurassic Bike Team Slovensko Uhradený
248 Ženy E 1982 a ml. Lenka Balážová 1986 Slovensko Uhradený
103 Muži B 1967 a ml. Dalibor Dvorštiak 1970 Ružomberok Slovensko Uhradený
104 Juniorky 1997 a ml. Ema Dvorštiaková 2005 MBK Ružomberok Slovensko Uhradený
179 Muži A 1977 a ml. Ján Raclavský 1984 ŠKP Bratislava Slovensko Uhradený
247 Muži A 1977 a ml. Ján Škultéty 1989 Slovensko Uhradený
77 Muži A 1977 a ml. Michal Adamek Fazula adventures Slovensko Uhradený
150 Muži A 1977 a ml. Ján Múka ml. 1982 Lisková Slovensko Uhradený
234 Muži A 1977 a ml. Peter Kmetík 1982 Slovensko Uhradený
57 Ženy E 1982 a ml. Katarína Janurová 1993 janurky.sk Slovensko Uhradený
99 Muži D 1956 a st. Ján Lovás 1954 JAMES Dolný Kubín Slovensko Uhradený
132 Juniorky 1997 a ml. Michaela Zboroňová 1998 Slovensko Uhradený
45 Juniori 1997 a ml. Marek Meško 2000 DHZ Vyšny Kubín Slovensko Uhradený
278 Muži A 1977 a ml. Dominik Pavlíček 1995 Malinô SkiAlp Team Slovensko Uhradený
279 Muži A 1977 a ml. Filip Pavlíček 1994 Malinô SkiAlp Team Slovensko Uhradený
24 Ženy F 1981 a st. Alena Pudišová 1973 Slovensko Uhradený
160 Muži C 1966 a st. Ladislav Pudiš 1965 Slovensko Uhradený
260 Muži A 1977 a ml. Miroslav Hraško 1990 Straight Edge Slovensko Uhradený
87 Muži A 1977 a ml. Jakub Trabalík 1990 HK James DK Slovensko Uhradený
88 Ženy E 1982 a ml. Mária Stančeková 1991 HK James DK Slovensko Uhradený
153 Ženy E 1982 a ml. Jana Zuberska 1983 Slovensko Uhradený
244 Muži A 1977 a ml. Drahomír Vician 1990 Slovensko Uhradený
182 Muži A 1977 a ml. Martin Fízel 1996 Žabokreky Slovensko Uhradený
85 Muži A 1977 a ml. Peter Kulich 1983 Afghanistan Uhradený
243 Muži A 1977 a ml. Michal Siráky 1983 Slovensko Uhradený
58 Muži A 1977 a ml. Michal Jurčo 1989 Pretekarys Slovensko Uhradený
59 Ženy E 1982 a ml. Zuzana Kvietková 1987 Slovensko Uhradený
139 Muži B 1967 a ml. Peter Dodok 1974 Slovalco, a.s.,Žiar nad Hronom Slovensko Uhradený
62 Muži A 1977 a ml. Marek Mišík 1984 Trisport Slovensko Uhradený
286 Muži A 1977 a ml. Miroslav Hrabal 1983 Bežecký klub Dolný Kubín Slovensko Uhradený
154 Muži A 1977 a ml. Ján Vrbiar 1980 Slovensko Uhradený
110 Juniori 1997 a ml. Dávid Greguška Slovensko Uhradený
175 Muži A 1977 a ml. Martin Ranostaj 1983 HK JAMES Dolny Kubin Slovensko Uhradený
164 Muži B 1967 a ml. Dusan Borsík 1975 cykloklub Liptovsky Mikulas Slovensko Uhradený
74 Muži A 1977 a ml. Jakub Kováč 1994 bez Slovensko Uhradený
38 Ženy F 1981 a st. maria kubova adamsport Slovensko Uhradený
158 Muži C 1966 a st. Radovan Rizman 1966 PK Martin Slovensko Uhradený
159 Ženy F 1981 a st. Beáta Rizmanová 1969 - Slovensko Uhradený
290 Ženy E 1982 a ml. Beáta Jurinová 1982 SK Žiarska dolina Slovensko Uhradený
172 Muži A 1977 a ml. Fedor Pavkovcek 1984 OŠK Jamník Slovensko Uhradený
161 Muži A 1977 a ml. Lukáš Červík Slovensko Uhradený
93 Ženy E 1982 a ml. Michaela Kúdeľová 1984 AK Tlmače Slovensko Uhradený
33 Juniorky 1997 a ml. Barbora Dlhovičová 1997 Slovensko Uhradený
149 Muži A 1977 a ml. Miroslav Gembala 1989 TS Slovensko Uhradený
107 Ženy E 1982 a ml. Marcela Matisová 1995 Slovensko Uhradený
44 Muži A 1977 a ml. Marián Ślachta 1977 Ružomberok Slovensko Uhradený
294 Muži B 1967 a ml. Eugen Scheling ŠK Oravaman Slovensko Uhradený
126 Ženy E 1982 a ml. Anna Konfalová 1988 Slovensko Uhradený
47 Muži A 1977 a ml. Peter URBANIK Slovensko Uhradený
96 Muži A 1977 a ml. Dominik Kajan 1991 Slovensko Uhradený
146 Muži B 1967 a ml. Peter Múdry 1975 Košice Slovensko Uhradený
123 Juniori 1997 a ml. Dominik Židko 1999 Drevicom team Junior Slovensko Uhradený
121 Muži A 1977 a ml. Peter Huska 1982 Slovensko Uhradený
122 Muži A 1977 a ml. Lukas Benicky 1986 Slovensko Uhradený
52 Ženy F 1981 a st. Evka Matúšková 1981 Slovensko Uhradený
53 Muži A 1977 a ml. Marián Troup 1987 Slovensko Uhradený
54 Muži A 1977 a ml. Peter Fábry 1979 Slovensko Uhradený
192 Muži B 1967 a ml. lubomir benco 1972 Slovensko Uhradený
35 Ženy E 1982 a ml. Michaela Glembová Afghanistan Uhradený
80 Muži D 1956 a st. Ján BENKO 1955 Jurassic Bike Team DK Slovensko Uhradený
297 Muži A 1977 a ml. Peter Gatial 1993 Slovensko Uhradený
109 Juniori 1997 a ml. Ján Pavol Maretta 1999 Slovensko Uhradený
219 Juniori 1997 a ml. Zdenko Falat 1998 Košice Slovensko Uhradený
147 Muži A 1977 a ml. Matúš Orlovský 1986 Košice Slovensko Uhradený
227 Muži A 1977 a ml. Pavol Kulich 1987 Slovensko Uhradený
39 Muži A 1977 a ml. Mike Strezo 1990 Bežecký klub Dolný Kubín Slovensko Uhradený
106 Muži D 1956 a st. Dušan Sitek 1955 Cross Coutry Club Rača Slovensko Uhradený
203 Muži A 1977 a ml. Juraj Chupek 1990 Dolný Kubín Slovensko Uhradený
265 Muži A 1977 a ml. Juraj Káčer Slovensko Uhradený
229 Muži B 1967 a ml. Marian Junga 1969 BK Lysá pod Makytou Slovensko Uhradený
230 Muži D 1956 a st. Miroslav SOBEK 1956 BK Lysá pod Makytou Slovensko Uhradený
86 Muži A 1977 a ml. Jozef Mitala 1989 Partizánske Slovensko Uhradený
275 Muži C 1966 a st. Peter Železník Šk Oravaman Slovensko Uhradený
276 Ženy E 1982 a ml. Alžbeta Železníková Šk Oravaman Uhradený
285 Ženy F 1981 a st. Jana Žuffová 1975 ŠK Oravaman Slovensko Uhradený
284 Juniorky 1997 a ml. Lucia Žuffová 2004 TJ Roháče Zuberec Slovensko Uhradený
295 Juniori 1997 a ml. Stanislav Štrbák 1997 Slovensko Uhradený
42 Muži A 1977 a ml. Miroslav Jurčo 1989 Pretekarys Slovensko Uhradený
148 Muži A 1977 a ml. František Heldák 1989 Pretekarys Slovensko Uhradený
105 Muži A 1977 a ml. Šimon Maretta Slovensko Uhradený
111 Juniorky 1997 a ml. Simona Baricová Slovensko Uhradený
65 Muži A 1977 a ml. Ján Ďurmek 1978 Slovensko Uhradený
34 Ženy E 1982 a ml. Monika Šmollová 1993 Slovensko Uhradený
298 Muži A 1977 a ml. Matúš Jurečka 1991 Slovensko Uhradený
177 Muži A 1977 a ml. Michal Baďo 1984 skialpshop.com Slovensko Uhradený
100 Muži A 1977 a ml. Ján Tegelhof 1989 Outdoor Klub Čierny Kameň Slovensko Uhradený
167 Muži A 1977 a ml. Jiří Šimeček 1987 Zlín Czech Republic Uhradený
68 Muži A 1977 a ml. Jakub Žofčík 1993 Slovensko Uhradený
176 Muži A 1977 a ml. Vlado Lisý 1992 HO James Bobrovec Slovensko Uhradený
270 Ženy F 1981 a st. Daniela Zgodavova 1977 poprad Slovensko Uhradený
138 Muži A 1977 a ml. Marek Poisel 1978 RT Lunochod Slovensko Uhradený
302 Muži D 1956 a st. Viliam Camber Slovensko Uhradený
25 Ženy E 1982 a ml. Katarína Garajová 1987 KBL Jasná Liptovský Mikuláš Slovensko Uhradený
67 Muži B 1967 a ml. Jozef Marko 1971 Slovensko Uhradený
197 Muži A 1977 a ml. Tomáš Karak 1988 Slovensko Uhradený
71 Ženy E 1982 a ml. monika fainova klub BK Biely potok Slovensko Uhradený
189 Muži B 1967 a ml. Lubomír Sopúch 1972 HK James Dolny Kubín Slovensko Uhradený
69 Muži A 1977 a ml. Matúš Chovanec 1987 Pretekarys Slovensko Uhradený
119 Muži A 1977 a ml. miloš franko 1981 šk oravaman Slovensko Uhradený
296 Muži B 1967 a ml. Martin Minaroviech Slovensko Uhradený
98 Muži B 1967 a ml. Dušan Sopúch 1967 Oravska Poruba- Vyšný Koniec Slovensko Uhradený
180 Muži A 1977 a ml. Dano Vojtek 1981 Svidník Afghanistan Uhradený
101 Muži A 1977 a ml. Marek Janotík Slovensko Uhradený
118 Muži B 1967 a ml. Peter Kapina 1976 HK JAMES DK Slovensko Uhradený
70 Muži C 1966 a st. Ján Slivka 1957 KKM Čadca Slovensko Uhradený
173 Muži A 1977 a ml. Marko Popin 1991 Serbia Uhradený
268 Juniorky 1997 a ml. Lucia Novotná 1998 Slovensko Uhradený
117 Muži A 1977 a ml. Matej Orság 1987 ŠK Budimír Slovensko Uhradený
113 Muži B 1967 a ml. Jozef Machaj 1973 Hk James DK Slovensko Uhradený
114 Juniori 1997 a ml. Samuel Machaj 2003 ŠK Meteor DK Slovensko Uhradený
115 Juniorky 1997 a ml. Sára Machajová 2000 ŠK Meteor DK Slovensko Uhradený
116 Ženy F 1981 a st. Marcelka Machajová 1976 Slovensko Uhradený
91 Muži A 1977 a ml. Michael Kordík 1979 Slovensko Uhradený
226 Muži C 1966 a st. Ludovit Brodňan 1959 Kovo-Stranske Slovensko Uhradený
162 Ženy F 1981 a st. Natália Šuleková 1973 Zemora Slovensko Uhradený
163 Muži B 1967 a ml. Ľubomír Šulek 1967 Zemora Slovensko Uhradený
307 Muži A 1977 a ml. Robert Zymberi M.R.C.I.N.A Slovensko Uhradený
72 Juniorky 1997 a ml. Lenka Birtusová 2007 Bystronôžka Slovensko Uhradený
140 Juniori 1997 a ml. David Zboron 1997 Slovensko Uhradený
170 Muži A 1977 a ml. Jiří Krajča Czech Republic Uhradený
95 Muži C 1966 a st. Vladimír Pánik 1964 Slovensko Uhradený
223 Juniori 1997 a ml. Jozef Brna 1997 Outdoor klub Čierny kameň Slovensko Uhradený
92 Juniori 1997 a ml. Ján Bobrík 1997 Uhorská Ves Slovensko Uhradený
242 Muži B 1967 a ml. Jozef Jagelka 1967 Zubrohlava Slovensko Uhradený
124 Muži A 1977 a ml. Marian Surnicin 1985 BikeSport Humenné Slovensko Uhradený
253 Muži A 1977 a ml. Stefan Stefina 1986 Towerrunning Slovakia Slovensko Uhradený
202 Muži B 1967 a ml. Miroslav Vanko 1973 Dom srdca Martin Slovensko Uhradený
250 Muži B 1967 a ml. Pavel Šoch 1973 HK JamesDK Slovensko Uhradený
249 Ženy F 1981 a st. Anna Šochova 1973 Slovensko Uhradený
251 Juniorky 1997 a ml. Eliška Šochová 2007 Slovensko Uhradený
292 Muži C 1966 a st. Pavol Ohrádka 1960 skialpinizmus.sk Slovensko Uhradený
293 Muži A 1977 a ml. Ján Hanulík 1995 Bytča Slovensko Uhradený
125 Muži A 1977 a ml. Michal Piatka 1996 AUTO-FM Slovensko Uhradený
127 Juniori 1997 a ml. Peter Forgáč 1998 AUTO-FM Slovensko Uhradený
208 Ženy E 1982 a ml. Katarína Huntatová Slovensko Uhradený
220 Juniori 1997 a ml. Mário Košút 1999 Tj Slovan Magura Vavrečka Slovensko Uhradený
221 Muži B 1967 a ml. Slavomír Praj 1974 Tj Slovan Magura Vavrečka Slovensko Uhradený
142 Muži A 1977 a ml. Gabriel Šlárko 1985 i. raw. you Slovensko Uhradený
209 Muži B 1967 a ml. Tomáš Gazdarica 1976 Malino SkialpTeam Slovensko Uhradený
207 Muži A 1977 a ml. Ján Madliak 1984 Outdoor klub Čierny kameň Slovensko Uhradený
245 Muži A 1977 a ml. Robert Sameliak 1984 Slovensko Uhradený
246 Ženy E 1982 a ml. Zuzana Geburova 1985 Slovensko Uhradený
222 Ženy F 1981 a st. Katarína Belicova 1969 Crazy WoMan Active Planet Slovensko Uhradený
269 Ženy E 1982 a ml. Monika Chovanová 1987 HK James DK Slovensko Uhradený
201 Muži A 1977 a ml. Pavol Jendrichovský 1982 Slovensko Uhradený
193 Muži C 1966 a st. Ján Malíček 1966 MALCO Myjava Slovensko Uhradený
271 Muži A 1977 a ml. Matej Piliar OK Čierny kameň Slovensko Uhradený
190 Muži B 1967 a ml. Milan Furár 1970 BK DUSLO Šaľa Slovensko Uhradený
191 Muži A 1977 a ml. Ivan Furár 1980 BK Hory zhora Slovensko Uhradený
252 Muži A 1977 a ml. Samuel Dvorštiak 1993 Ružomberok Slovensko Uhradený
198 Muži A 1977 a ml. František Slaničan 1993 Slovensko Uhradený
273 Muži B 1967 a ml. Juraj Števonka 1974 Slovensko Uhradený
314 Ženy E 1982 a ml. Veronika Vlčáková 1994 Slovensko Uhradený
289 Muži A 1977 a ml. Michal Vechter 1991 Slovensko Uhradený
344 Muži C 1966 a st. Vladimír Barabáš 1963 T.J.Oravská Poruba Slovensko Uhradený
256 Muži B 1967 a ml. Dalibor Pelach Afghanistan Uhradený
261 Muži A 1977 a ml. Adam Jankura 1989 TJ Tatranska Lomnica Slovensko Uhradený
310 Muži C 1966 a st. Péter Kele 1966 Hungary Uhradený
306 Muži A 1977 a ml. Jozef Klimko 1986 Slovensko Uhradený
206 Juniori 1997 a ml. Jakub Šagát 2001 Slovensko Uhradený
205 Muži B 1967 a ml. Tomáš Šagát 1974 Slovensko Uhradený
272 Muži A 1977 a ml. Tomáš Ďurana 1990 Slovensko Uhradený
224 Muži A 1977 a ml. Jozef Jantolák 1989 Slovensko Uhradený
311 Muži D 1956 a st. Eugen Dubec 1956 i-riders.sk Slovensko Uhradený
254 Ženy E 1982 a ml. Rebeka Dvorštiaková 1995 Slovensko Uhradený
267 Muži A 1977 a ml. peter kuchtak 1983 Slovensko Uhradený
266 Muži A 1977 a ml. Radoslav Macalák 1977 žiaden Slovensko Uhradený
264 Muži A 1977 a ml. Martin Prevor 1978 žiaden Slovensko Uhradený
325 Muži A 1977 a ml. Jakub Bohuš 1994 Selce Slovensko Uhradený
282 Ženy E 1982 a ml. Veronika Dolinska 1986 Slovensko Uhradený
283 Ženy E 1982 a ml. Miroslava Sperkova Slovensko Uhradený
340 Muži B 1967 a ml. Miroslav VEREB 1967 WIttoria Slovensko Uhradený
281 Muži A 1977 a ml. Andrej Jakubík 1991 Slovensko Uhradený
287 Muži A 1977 a ml. Martin Nováčik 1986 Slovensko Uhradený
291 Muži B 1967 a ml. Branislav Kovalcik 1970 černova Slovensko Uhradený
319 Ženy F 1981 a st. Sońa Jurigová Majdová 1972 Dolný Kubín Slovensko Uhradený
304 Muži C 1966 a st. Ľubomír Kelčík 1965 Slovensko Uhradený
301 Ženy E 1982 a ml. Jana Camberova Slovensko Uhradený
309 Muži A 1977 a ml. Michał Ścibior 1989 Poland Uhradený
315 Muži A 1977 a ml. Jakub Slavík 1986 Slovensko Uhradený
308 Muži A 1977 a ml. Marián Alman 1987 TJ Tatranská Lomnica Slovensko Uhradený
303 Ženy G 1966 a st. Bibiana Šmollová 1965 Slovensko Uhradený
317 Muži A 1977 a ml. Michal Chalupčík 1984 Martin Slovensko Uhradený
316 Muži B 1967 a ml. Peter Farkaš 1968 HasiciLC Slovensko Uhradený
351 Muži B 1967 a ml. Marian Hudec 1967 KBPŠ - Púchov Slovensko Uhradený
300 Muži A 1977 a ml. marek podstreleny 1983 skialpinista.sk Slovensko Uhradený
369 Muži A 1977 a ml. Peter Jonák 1982 ABEL- Computer s.r.o. Slovensko Uhradený
331 Muži A 1977 a ml. Martin Sojka ABEL-Computer Slovensko Uhradený
312 Muži A 1977 a ml. Jozef Hlavčo 1985 DYNAFIT Slovensko Uhradený
313 Muži A 1977 a ml. Mikuláš Lukáč 1982 Vitalcity.sl Slovensko Uhradený
327 Muži A 1977 a ml. Matej Petrovič 1995 LK Opalisko Závažná Poruba Slovensko Uhradený
357 Muži A 1977 a ml. Jozef Furto 1985 Slovensko Uhradený
358 Muži A 1977 a ml. Juraj Furto 1987 Uhradený
322 Muži B 1967 a ml. Pavol Gatial 1970 Slovensko Uhradený
334 Muži A 1977 a ml. Miro Pindeš CHUPAKABRA Slovensko Uhradený
320 Ženy E 1982 a ml. Silvia Ďurotová 1994 Slovensko Uhradený
332 Muži A 1977 a ml. Dušan Krajčovič 1984 VŠC Dukla BB Slovensko Uhradený
321 Muži A 1977 a ml. Filip Dulla 1992 Slovensko Uhradený
352 Juniorky 1997 a ml. Erika Kľúčiková 1997 Slovensko Uhradený
348 Ženy E 1982 a ml. Petra Mucková 1984 Czech Republic Uhradený
324 Muži A 1977 a ml. Matúš Antol 1990 Krušetnica Slovensko Uhradený
318 Muži C 1966 a st. Zdeno Danko 1964 Korytkár Jalovec Slovensko Uhradený
365 Muži A 1977 a ml. Marek Voška 1978 Vasiľov Slovensko Uhradený
326 Muži B 1967 a ml. Ján Hulín 1975 Slovensko Uhradený
338 Juniorky 1997 a ml. Tereza Letkova 2006 Slovensko Uhradený
353 Ženy F 1981 a st. Maria LETKOVA 1979 Malino Skialp Team Slovensko Uhradený
339 Juniorky 1997 a ml. Tamara Letkova 2008 Slovensko Uhradený
328 Muži A 1977 a ml. Krzysztof Szala 1985 biegamgdziechce.pl Poland Uhradený
383 Muži A 1977 a ml. Tomáš Babiak 1984 Slovensko Uhradený
343 Muži A 1977 a ml. Lubomir Redaj 1986 StudioSmile Slovensko Uhradený
336 Muži A 1977 a ml. Ján Neznámy 1984 Dolný Kubín Slovensko Uhradený
376 Muži A 1977 a ml. František Volf 1994 Slovensko Uhradený
323 Ženy E 1982 a ml. Mariana Zuščáková Uhradený
382 Muži B 1967 a ml. Peter Drozd 1975 pemadk.sk Slovensko Uhradený
335 Muži A 1977 a ml. Jozef Schvarcz 1980 Afghanistan Uhradený
377 Muži A 1977 a ml. Martin Kais 1992 Tj Višňové Slovensko Uhradený
356 Muži A 1977 a ml. Branislav Hilka 1982 TREKBIKES BB Slovensko Uhradený
329 Ženy F 1981 a st. Eva Neznáma 1977 Slovensko Uhradený
342 Muži B 1967 a ml. Marián Pták 1970 BS Tatran Turany Slovensko Uhradený
330 Muži A 1977 a ml. Marek Vlčák 1991 Slovensko Uhradený
355 Muži A 1977 a ml. Tomáš Lupták 1989 MHK Kubínske Medvede Slovensko Uhradený
333 Muži A 1977 a ml. Ján Káčer 1988 Decathlon Slovensko Uhradený
373 Muži A 1977 a ml. Ján Závodný 1988 Brezová pod Bradlom Slovensko Uhradený
392 Muži A 1977 a ml. Lukáš Trizna 1985 Skialp Bobrovec Slovensko Uhradený
337 Muži A 1977 a ml. Juraj Šaliga 1983 Žilina Slovensko Uhradený
341 Muži A 1977 a ml. Martin Vnenčák Slovensko Uhradený
381 Juniorky 1997 a ml. Lea Brnčalová 2001 Malino Skialp Team Slovensko Uhradený
347 Muži B 1967 a ml. Julius Ujček 1970 BS Tatran Turany Slovensko Uhradený
346 Muži A 1977 a ml. Jakub Ujček 1996 BSTatran Turany Slovensko Uhradený
354 Muži A 1977 a ml. Michal Jakab 1984 Malinô Skialp Team Slovensko Uhradený
349 Muži C 1966 a st. Igor Otepka 1963 Slovensko Uhradený
350 Muži B 1967 a ml. Miroslav Schmidt 1972 MKL Kremnica Slovensko Uhradený
345 Muži A 1977 a ml. Branislav Grossmann 1988 Kremnica Slovensko Uhradený
384 Ženy E 1982 a ml. Jana Rumpová 2016 Slovensko Uhradený
363 Muži A 1977 a ml. Juraj Grešo 1989 Filištín Team Slovensko Uhradený
378 Muži A 1977 a ml. Ladislav Morinec 1986 Slovensko Uhradený
359 Muži C 1966 a st. milan styk 1964 horoklub umb bb Syrian Arab Republic Uhradený
364 Muži A 1977 a ml. Patrik Dubovecký 1989 Slovensko Uhradený
371 Muži A 1977 a ml. Andrej Paulen 1994 CK Kudrna Pemap Slovensko Uhradený
366 Muži A 1977 a ml. Tomáš Húska Afghanistan Uhradený
367 Muži A 1977 a ml. Adam Jacko Uhradený
368 Muži A 1977 a ml. Adam Rechtorík Uhradený
360 Muži A 1977 a ml. Radoslav Lisý 1995 Skialp Bobrovec Slovensko Uhradený
379 Ženy E 1982 a ml. Linda Laurinčíková 1995 Afghanistan Uhradený
402 Ženy F 1981 a st. Lenka Kellova 1981 KBL Jasna Slovensko Uhradený
375 Muži B 1967 a ml. Julius Kello 1969 Skialp Bobrovec Slovensko Uhradený
370 Muži A 1977 a ml. Peter Rizman 1986 Slovensko Uhradený
361 Muži B 1967 a ml. marian jurovich 1970 Lupienok GT unstoppable Slovensko Uhradený
362 Ženy F 1981 a st. silvia brna 1981 Wakelake Slovensko Uhradený
391 Muži C 1966 a st. Miroslav Joštiak 1963 Hk James DK Slovensko Uhradený
372 Muži A 1977 a ml. Andrej Babinský 1988 Slovensko Uhradený
374 Muži C 1966 a st. Eduard Grácik 1958 HK James Dolný Kubín Slovensko Uhradený
56 Muži A 1977 a ml. Kamil Vyhnička 1979 Manin PB Slovensko Uhradený
390 Muži A 1977 a ml. Peter Kalman 1983 Kralova hola Slovensko Uhradený
380 Muži A 1977 a ml. Ľubomír Olejník 1988 Slovensko Uhradený
393 Muži B 1967 a ml. Peter Málik 1971 HKJamesDK Slovensko Uhradený
237 Muži A 1977 a ml. Marek Keveš 1995 Slovensko Uhradený
411 Muži A 1977 a ml. Miki Habánik Slovensko Uhradený
404 Juniori 1997 a ml. Kristián Slamka 2004 LS Team Slovensko Uhradený
409 Juniorky 1997 a ml. Chiara Slamková 2003 LS Team Slovensko Uhradený
397 Muži B 1967 a ml. Vladimír Černák 1978 Slovensko Uhradený
398 Muži A 1977 a ml. Lukas Ralidiak 1996 Slovensko Uhradený
394 Muži A 1977 a ml. Juraj Klimo Slovensko Uhradený
395 Muži A 1977 a ml. Jaroslav Panák Uhradený
396 Muži A 1977 a ml. Tomáš Bobek Uhradený
387 Muži C 1966 a st. Anton Slamka 1961 HK James DK Slovensko Uhradený
389 Juniori 1997 a ml. Dávid Slamka 2007 HK James DK Slovensko Uhradený
401 Muži A 1977 a ml. Samo Trizna ŠK žiarska dolina Afghanistan Uhradený
388 Muži A 1977 a ml. Boris Balko 1981 Slovensko Uhradený
405 Muži A 1977 a ml. Jakub Blažek 1989 Partizánske Slovensko Uhradený
385 Muži D 1956 a st. Ján Jurina 1954 TJ roháče Zuberec Slovensko Uhradený
410 Juniori 1997 a ml. Timotej Červík 1999 Slovensko Uhradený
386 Ženy F 1981 a st. Jana Havlíková 1972 Slovensko Uhradený
399 Muži B 1967 a ml. Pavol Novotný 1975 HAPPY FEET Slovensko Uhradený
400 Muži A 1977 a ml. Rastislav Švec 1982 HAPPY FEET Slovensko Uhradený
416 Muži A 1977 a ml. Michal Špak 1984 Slo(w)Mo Slovensko Uhradený
403 Muži A 1977 a ml. Matej Sivcak 1985 Slovensko Uhradený
408 Muži B 1967 a ml. Břetislav Ježek 1975 Martin Slovensko Uhradený
406 Muži B 1967 a ml. Rastislav Guba 1974 Slovensko Uhradený
407 Muži B 1967 a ml. Michal Hollý 1974 Slovensko Uhradený
417 Muži B 1967 a ml. Dušan Elko 1974 Slovensko Uhradený
412 Muži A 1977 a ml. Michal Nemcok 1986 Slovensko Uhradený
413 Muži A 1977 a ml. František Šmihál 1984 HAPPY FEET Slovensko Uhradený
277 Muži A 1977 a ml. Jozef Ondrejka Adam Sport Slovensko Uhradený
414 Muži A 1977 a ml. Michal Azaltovic 1986 Slovensko Uhradený
415 Muži A 1977 a ml. Viliam Petrík 1980 Slovensko Uhradený
418 Muži A 1977 a ml. Andrej Opet 1982 Slovensko Uhradený
419 Ženy F 1981 a st. Eva Budiak Cimráková 1979 Slovensko Uhradený
420 Muži A 1977 a ml. Michal Skirčák 1988 Slovensko Uhradený